Portfeliai CE-PR-55020-CV.10

21.12

Pristatymo laikas: 4-9 d.d.

Produkto kodas: CE-PR-55020-CV.10 Kategorijos: , Žyma:

Lenkijos prekinis ženklas – aukštos kokybės

Lenkijos prekės ženklo LORENTI, prestižinio apdovanojimo laureato, portfelis 2018 metų moterų prekės ženklas .

Metų moterų prekės ženklas – klasė ir stilius yra pripažinimas įmonės pastangoms suderinti savo produktus ir paslaugas pagal aukščiausius standartus. Tai išskirtinumas įmonėms, kurių pasiūlymai yra nepakeičiamas moterų pasaulio elementas – kokybiškas, neprilygstamas ir nepakartojamas.

Metų moterų prekės ženklo titulo laimėtoja – patikima įmonė, turinti aukščiausios kokybės gaminius, naudojanti šiuolaikines technologijas ir pristatanti inovatyvius sprendimus išrankiausioms moterims.

Pristatome unikalią, odinę moterišką piniginę iš naujausios prekės ženklo LORENTI kolekcijos.

Pagaminta iš aukščiausios kokybės natūrali oda . LORENTI prekės ženklo logotipas yra piniginės priekyje. Kiekviena piniginė turi unikalus stilius ir charakteris . Jis sukurtas atsižvelgiant į naujausias tendencijas. Tobulas pasiūlymas kiekvienai moteriai. Tobula kokybė, tobulas darbas, unikali išvaizda mūsų pasiūlymas yra tobulas jums.

Dėl gerai apgalvoto kišenių ir baudų vietų išdėstymo jame tilps ir pinigai, ir visos svarbiausios kortelės bei dokumentai.

Pirkdami LORENTI firminius gaminius galite būti tikri, kad renkatės aukščiausią kokybę, kuri garantuoja ilgalaikį ir be rūpesčių piniginės naudojimą.

Pakuotės reikalai

Piniginė supakuota į Lorenti firmos dėžutę, papildomai įvyniota į firminį vyniotinį. Puikiai tinka dovanai. Be galo svarbu, jei piniginė turi būti dovana mylimam žmogui. Jums nebereikia gaišti laiko ir pinigų ieškant dovanų įpakavimo. Tereikia dekoratyvinės juostelės / lankelio ir galėsite mėgautis dovanotos moters džiaugsmu.

 

Svarbi informacija:

Lenkijos prekės ženklas

Pasirinkta, kokybiška natūrali oda

Premium klasės gaminys

Antialerginis

Erdvus centras

Labai erdvus

Vieta nuotraukai

Kišenė užsegama kabliuku

Tvirta dėžutė – paruošta dovana!

 

Kiekviena piniginė yra puikiai pagaminta, skiriant didelį dėmesį kiekvienai smulkmenai. Tai garantuoja aukštą gaminio patvarumą . Ši piniginė jums tarnaus ilgus metus. Metaliniai elementai, siuvimas, užtrauktukai ir visi piniginės elementai sudaro gaminį PREMIUM klasė . Oda, iš kurios pagaminta piniginė, labai maloni liesti.

Parametrai:

Ženklas: Lorenti

Straipsnio numeris: : 55020 CV RAUDONA

Dydis: vidutiniškas

Aukštis (cm): 9

Plotis (cm): 14

Storis (cm): 3

Monetų kišenių skaičius: 1

Banknotų kišenių skaičius: 1

Kortelių lizdų skaičius: 13

Skyrių skaičius dokumentams: 2

Išorinio užrakto tipas: miegas, ausų laidas

Spalva: Raudona

Apkaustų ir spynų spalva: sidabras

RFID sustabdymo funkcija: ne

Dovanų dėžutė: Taip

Garantija: 24 mėn

Išsiskirkite iš minios.

Be jo neišeinate iš namų, turite svarbiausius dokumentus, šeimos nuotraukas, mokėjimo korteles ir, žinoma, grynuosius! Visiems to reikia kasdien. Labai svarbu bus pasirinkti tinkamą piniginę. Tai turi būti visų pirma funkcionalus ir tvirtas.

Tai prekės ženklo LORENTI gaminiai.

Piniginė yra ne tik piniginė, bet ir mūsų aprangos priedas, kuris turėtų derėti su mūsų aprangos stiliumi. Jis turėtų būti tinkamai priderintas prie mūsų batų ir rankinių.

Piniginė yra informacijos apie mus nešėja, bet ir estetinis priedas. Piniginės spalva parodo, kas mes esame, ar mėgstame išsiskirti, ar esame kuklūs ir ramūs.

Dydis

Spalva

Shopping Cart